מוזהנענית

מוזה נענית הוא בית לכנסים ואירועים בלבו של קיבוץ נען הסמוך לרחובות, רק חצי שעה מהמרכז ו-40 דקות מירושלים.

בבית נעים מוקף גינה פורחת תמצאו את המרחב האידאלי לאירועי Offsite, ישיבות מנהלים, מפגשי צוות, ימי עיון או כנסים. תוכלו לבחור את חלל העבודה המתאים לכם ביותר מבין הארבעה הקיימים, להתנתק מהשגרה ומעיסוקי היום-יום ולפתוח את הראש והנפש ליום של השראה באווירה אחרת...

המקום מעוצב בסגנון כפרי חמים וכולל גם פאטיו רחב וחצר פורחת ונעימה המתאימים להתרעננות בהפסקות ואף לעבודה בקבוצות קטנות. החדרים מעוצבים ומאובזרים, ארוחות טריות וכשרות מוגשות במזנון הפתוח ואנחנו, צוות מוזה נענית, נלווה אתכם בחיוך לאורך כל היום ונדאג לספק לכם את מה שדרוש לקיום אירוע עסקי מוצלח.

במוזה נענית תוכלו למצוא ארבעה מתחמי עבודה:

2 חדרי סדנאות המתאימים לאירוח קבוצות של עד 25 אנשים, בצורות ישיבה שונות ולפי בחירת הלקוח: ישיבה בחצי מעגל ללא שולחנות, ישיבה סביב שולחנות או ישיבת תיאטרון. בשני החדרים קיימת מערכת מולטימדיה הכוללת מסך, מקרן ומערכת שמע ובנוסף תמצאו בהם לוח פליפצ'ארט שיכול להפוך בקלות גם ללוח מחיק.

חדר ישיבות המתאים לאירוח קבוצה של עד 13 איש, בישיבה סביב שולחן או בחצי מעגל. בחדר קיימת טלוויזיה המאפשרת הקרנה ושמע, כמו גם לוח פליפצ'ארט שיכול להפוך גם ללוח מחיק.

אולם גדול המתאים לאירוח קבוצה של עד 150 איש. האולם מעוצב בסגנון כפרי, מאובזר במערכות הקרנה ושמע ומחוצה לו רחבת אבן נעימה הטובלת בירוק של דשא ועצי פיקוס עתיקים. תוכלו לקיים באולם ימי עיון וכנסי חברה, כמו גם אירועים פרטיים קטנים.

 

צורקשר

לפרטים נוספים ותיאום פגישה, ביקור הכרות במוזה ושאלות נוספות, נשמח אם תצרו אתנו קשר.

טלי גרסטל:

054-6985096  muza.muza@bezeqint.net

אדריאנה אדר:

052-4269601

muza.adriana@bezeqint.net

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

Thanks! Message sent.